Gyvenkime parko ritmu

APIE

Šiuolaikinis dinamiškumas ir tempas, skatina vis labiau atsisukti į ramybe alsuojančią aplinką. Todėl kuriant projekto “Parko apartamentai” idėją ypač daug dėmesio skirta daugiabučių dydžio ir išdėstymo sprendimams, kurie neužgožtų visos aplinkos, o skatintų telkti dėmesį į gamtos supančią aplinką ir poilsio erdves.

Naujų butų projekto tikslas – kad kiekvienas naujakurys jaustųsi saugiai miestelio erdvėje, komfortabiliai grįžtų naujai asfaltuotomis gatvėmis, parkuotų automobilį naujose aikštelėse, mėgautųsi aktyvaus ir ramaus poilsio erdvėmis bei išskirtinio projektuojamo parko vaizdais. Tai patogi vieta taupantiems savo laiką bei ieškantiems gamtos ir miesto kompromiso.

Miestelyje naujai asfaltuojamos aplinkinės gatvės, apželdinama teritorija ir įrengiamas išskirtinis lauko apšvietimas. Netrukus bus įgyvendinamas modernaus parko projektas. Naujame butų projekte statomi 3-ų ir 4-ų aukštų namai. Kiekviename name suprojektuoti vieno, dviejų ir trijų kambarių butai, kuriuose jau pradeda įsikurti naujakuriai. Jūs galite pasirinkti skirtingų išplanavimų 6 tipų butus – 22 kv.m, 46 kv.m, 48 kv.m, 53 kv.m, 58 kv.m ir 59 kv.m,

Mes, UAB “Centromera” NT vystytojas, turime ilgametę – 15-os metų patirtį ir naujakurių įvertintą patikimumą. Esame įgyvendinę net 14 projektų, kuriuose gyvena 418 naujakurių. Tai leidžia Jums užtikrinti abipusį bendradarbiavimą ir įsipareigojimų vykdymą. Atraskite savo namus su UAB “Centromera”!

VIETA GYVENTI

“Visai čia pat, už lango, kasdien pasitinka raminantis parko žalumas, o pro medžių properšas – vos juntamas skubantis miesto gyvenimas. Argi tai neskamba kaip išskirtinė vieta gyventi?”

Naujų butų miestelis “Parko apartamentai” įsikūręs šalia gamtos prieglobsčio, sparčiausiai besikeičiančioje Kauno miesto Aleksoto dalyje. Vienas šalia kito pastatyti didieji prekybos centrai – Iki, Maxima, Senukai, Lidl, verslo centras Sitis, automobilių savitarnos plovykla, sporto klubai, automobilių dalinimosi paslaugos stotelė, viešojo transporto stotelė ir kt., kuriuos pasieksite pėsčiomis vos per 5 – 10 min.

Šalia “Parko apartamentai” naujų butų miestelio yra Valdo Adamkaus gimnazija, į kurią Jūsų vaikai galės eiti pėsčiomis. Netoliese, Botanikos sode, vyksta įvairūs renginiai, kurie papildys Jūsų laisvalaikį.

Naujas dviračių takas susijungia su rajonų ir miesto dviračių takų tinklu. Juo “Parko apartamentai” gyventojai pasieks Kauno senamiestį tik per 4,5 km atstumą. Strategiškai patogi “Parko apartamentai” miestelio vieta leis Jums netrukdomai tiek Veiverių g., tiek Europos pr. ar aplinkinėmis gatvėmis pasiekti miesto centrą ar autostradą per 6-10 min. automobiliu.